Спеціальні потреби

Обама: зроблено поступ з метою стабілізації світової економіки


Президент Обама на прес-конференції після саміту Великої 20
Президент Обама на прес-конференції після саміту Великої 20

Президент Барак Обама заявив, що світові лідери «досягли важливого поступу» задля стабілізації глобальної економіки та що він переконаний, що європейські лідери зможуть врегулювати кризу із заборгованістю Європи.

На завершення саміту Великої 20 у Франції пан Обама сказав журналістам у п’ятницю, що для врегулювання заборгованості європейських країн треба «ще докласти чимало зусиль». Проте він підкреслив, що європейські керівники «заклали фундамент» для запровадження в життя опрацьованого минулого тижня плану фінансової допомоги для Греції, який скорочує її заборгованість, рекапіталізує банки і посилює запобіжні заходи, які мають унеможливити в майбутньому виникнення надзвичайних ситуацій. Він сказав, що тепер час, щоб виконати план, опрацьований європейськими країнами.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG