Спеціальні потреби

Обама: вирішення боргової кризи єврозони - головне завдання саміту G20


Обама: вирішення боргової кризи єврозони - головне завдання саміту G20
Обама: вирішення боргової кризи єврозони - головне завдання саміту G20

Президент США Барак Обама перебуває у Каннах для участі у дводенному саміті країн Групи двадцяти провідних економік світу, який розпочався сьогодні. Як гадається, головна увага зустрічі зосереджуватиметься на питаннях європейської боргової кризи і несподіваного рішення Греції висунути справу пропонованого ЄС пакету допомоги країні на всенародний референдум.

Виступаючи разом з президентом Франції Ніколя Саркозі, Обама сказав, що Євросоюз уже вдався до певних «важливих кроків для подолання боргових проблем єврозони», проте він надіється, що світовим лідерам вдасться опрацювати деталі всеохоплюючої стратегії для вирішення кризи.

Під час екстреного засідання напередодні саміту у середу, президент Саркозі і канцлер Німеччини Анґела Меркель заявили, що Греція не отримає жодної «додаткової копійки» допомоги від ЄС чи МВФ, якщо вона не виконає встановлених умов надання їй фінансової допомоги.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG