Спеціальні потреби

У Франції профспілки далі страйкують проти пенсійної реформи


У Франції профспілки далі страйкують проти пенсійної реформи
У Франції профспілки далі страйкують проти пенсійної реформи

Французькі профспілки знову проводять акції протесту проти плану президента Ніколя Саркозі щодо пенсійної реформи. У середу парламент Франції остаточно схвалив законопроект у цій справі.

Нинішні акції протесту, внаслідок яких скасовано чимало рейсів у Парижі, за ознаками, є останнью спробою переконати консерватора Саркозі не підписувати законопроекту, який передбачає підвищення мінімального пенсійного віку від 60 до 62 років.

Саркозі відмовився зняти законодавство, незважаючи на протести, які спаралізували столицю та інші французькі міста. Тисячі людей вийшли на вулиці Марселя та Ліона сьогодні. Вони поклялися продовжувати свої акції, незважаючи на прийняття парламентом законодавства.

Як гадається, президент Саркозі підпише законопроект наступного місяця.

Втім, у четвер деякі французькі бензозаправки були закриті з уваги на всенаціональний страйк на нафтопереробних заводах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG