Спеціальні потреби

Франція обіцяла 6.5 мільйона доларів на збереження Музею Аушвіц-Біркенау у Польщі


Головний вхід до колишнього нацистського концентраційного табору Аушвіц-Біркенау
Головний вхід до колишнього нацистського концентраційного табору Аушвіц-Біркенау

Представники державного музею в колишньому нацистському концентраційному таборі Аушвіц-Біркенау, що на території Польщі, повідомили, що Франція планує асигнувати 6.5 мільйона доларів протягом наступних п’яти років, щоб зберегти це історичне місце.

Службовці музею заявили у вівторок, що прем’єр-міністр Франції Фрасуа Філлон обіцяв кошти для міжнародного фонду на збереження місця, в якому є бараки, газові камери і речі, що належали людям, які загинули у таборі.

Між 1940 і 1945 роками у табірному комплексі Аушвіц-Біркенау загинуло понад мільйон чоловіків, жінок і дітей, більшість із них євреї.

Разом з коштами, які обіцяла Франція, фонд музею досягне приблизно 127 мільйонів доларів. Працівники музею розраховують на те, що їм вдасться зібрати ще 30 мільйонів доларів. Німеччина, Австрія, Великобританія Ізраїль, Сполучені Штати і Польща вже внесли кошти у фонд музею.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG