Спеціальні потреби

Франція виведе з Афганістану 1000 своїх військовослужбовців


Президент Франції Ніколя Саркозі відвідує французьких солдатів в Афганістані
Президент Франції Ніколя Саркозі відвідує французьких солдатів в Афганістані

Франція повідомила про плани виведення з Афганістану 1000 своїх військовослужбовців з бойових частин. Це буде здійснено до кінця наступного року.

У промові під час неоголошених раніше відвідин Афганістану, президент Ніколя Саркозі заявив у вівторок, що скорочення кількості військ необхідне для закінчення війни. Він додав, що ніколи не було питання про втримання французьких військ в країні на невизначений час».

Під цю пору в Афганістані Франція має приблизно чотири тисячі військовослужбовців. Саркозі заявив, що насамперед буде виведено солдатів, які перебувають у районі Суробі, що неподалік Кабула. Ще три тисячі солдатів залишатимуться переважно в провінції Капіса у східній частині країни.

Президент Саркозі мав зустріч з репортерами після зустрічі з президентом Афганістану Гамідом Карзаєм і американським генералом Дейвидом Петреусом.

Від початку конфлікту в Афганістані загинуло загалом 64 солдати французького контингенту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG