Спеціальні потреби

У Франції заарештовано шестеро чоловіків за підозрою у тероризмі


Поліцейські та військові в режимі підвищеної готовності патрулюють аеропрти столиці
Поліцейські та військові в режимі підвищеної готовності патрулюють аеропрти столиці

Французька поліція затримала щонайменше шістьох чоловік, яких підозрюють у причетності до ісламістських організацій. Чоловіків арештували у Парижі та його передмісті під час серії рейдів з метою виявлення людей, причетних до екстремістських мереж в Афганістані та Пакистані. Одного із підозрюваних, який прибув із Алжиру, затримали в аеропорту. Заарештованих чоловіків буде допитано представниками французької розвідки.

Французькі військові є частиною коаліційних сил, які намагаються викорінити екстремістів Талібану з Афганістану. Бойовики аль-Кайди неодноразово погрожували Франції за її участь в операціях НАТО на афганських територіях.

Міністр внутрішніх справ Франції зазначив, що після вбивства Осами бін Ладена сили безпеки країни перебувають у стані підвищеної бойової готовності, аби запобігти ймовірним нападам ісламських екстремістів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG