Спеціальні потреби

Флорида відновлює роботу барів і ресторанів на повну потужність, попри поширення в штаті Covid-19 


Губернатор Флориди Рон Десантис
Губернатор Флориди Рон Десантис

Губернатор штату Флорида Рон Десантіс оголосив у п'ятницю про третю фазу відновлення економіки штату попри поширення коронавірусу.

План третьої фази передбачає, серед іншого, скасування обмежень у барах, нічних клубах, ресторанах. Крім того, бізнеси, чиї працівники працювали вдома через пандемію, можуть відновити роботу в офісах. Відновлено подорожі без важливих причин, відкриті і можуть працювати на повну потужність розважальні парки, спортзали, фітнес-центри.

Губернатор штату також вказав, що у Флориді 94% хворих на коронавірус виживають.

Третя фаза у штаті Флорида не передбачає соціальної дистанції чи санітарних вимог, скасовуються також всі покарання за відмову носити маску у громадських місцях.

Губернатор також заборонив владі на місцях закривати бізнест чи брати штрафи за порушення вимог, пов'язаних з пандемією.

У суботу, на другий день після оголошення губернатора, на Флориді від коронавірусу померли ще 107 людей, підтверджено 2 795 нових випадків зараження.

Штат Флорида - один з тих штатів, які найбільше постраждали від Covid-19. Флорида нині посідає третє місце у США за кількістю людей, заражених коронавірусом - 699 тисяч підтверджених випадків хвороби, 14 083 людини померли внаслідок зараження.

Дивіться також: У Вашингтоні зростають занепокоєння про мирну передачу влади у разі, якщо Трамп програє вибори

XS
SM
MD
LG