Спеціальні потреби

Південні штати готуються до повені


Південні штати готуються до повені
Південні штати готуються до повені

Влада США готується відкрити масивні водозливи у південному штаті Луїзіана, щоб відвернути загрозу затоплення, яку несе розлив річки Міссісіпі густонаселеним містам Новий Орлеан та Батон-Руж.

Водозлив Морганза завдовжки 32 кілометри – відверне частину води із Міссісіпі від двох найбільших міст Луїзіани, проте може призвести до затоплення сільськогосподарських частин штату.

Губернатор Боббі Джиндал заявляє, що за підрахунками Інженерного корпусу США відповідального за проведення операції, відкриття каналу Морганза зачепить 25 тисяч місцевих мешканців, більшість з них (22,5 тисячі) живуть на прилеглих до водозливу територіях.

Влада США заявляє, що в Луїзіані затопить 1,2 мільйони гектарів землі, більшість з яких – є сільськогосподарськими угіддями. Очікується, що рівень затоплення становитиме від півтора до 6 метрів.

Підвищення рівня води, яке в Америці вже називають «потопом сторіччя» завдало шкоди полям та інфраструктурі вздовж течії річки.

Страхові компанії заявляють, що цьогорічні сезонні природні лиха – як підтоплення так і торнадо минулого місяця – вже обійшлися країні в 5 мільярдів доларів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG