Спеціальні потреби

Apple Watch - майбутнє медицини, - американський лікар


Розумні годинники, що стежать за пульсом, диханням і загальним станом здоров'я свого власника, стануть майбутнім мединици, пише лікар Марк Зігел у колонці для видання Politico.

Зігел, професор медицини університету Нью-Йорка й відомий колумніст та телевізійний коментатор, привітав нещодавно представлені Apple Watch Series 4, яку широко обговорюють у соцмережах.

Дивіться також: Компанія Apple представила нові моделі iPhone XS та XR

Компанія Apple представила нові моделі iPhone XS та XR. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:18 0:00

Найпомітніша новація нового розумного годинника - здатність моніторити роботу серця, виводити на екран електрокардіограму його роботи, слідкувати за диханням. Якщо власник годинника впав і не рухається протягом хвилини, годинник за допомогою Siri автоматично дзвонить у службу невідкладної допомоги - 911, щоб оперативно викликати швидку, якщо, до прикладу, в людини стався напад.

Зігел пише, що пристрій не замінить повноцінну електрокардіограму у лікарні, однак зібрана інформація допоможе лікарям відслідковувати зміни у роботі серця.

Пристрій отримав сертифікацію Управління з контролю за продуктами харчування та лікарськими засобами США.

Пристрій, який зараз найчастіше використовують для занять спортом, може зацікавити людей, які стажать за здоров'ям свого серця. Інакше кажучи - компанія націлилась на пенсіонерів та пацієнтів, тобто багатомільярдний ринок медичних послуг у США. І колонка Зігела свідчить, що невдовзі цей пристрій радитимуть лікарі.

Дивіться також: Підрозділ поліції Нью-Йорка, що піклується за патрульними конями з 1858 року. Відео

Підрозділ поліції Нью-Йорка, що піклується за патрульними конями з 1858 року. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG