Спеціальні потреби

Керівництво Фіджі готове скасувати надзвичайний стан в країні


Керівництво Фіджі готове скасувати надзвичайний стан в країні
Керівництво Фіджі готове скасувати надзвичайний стан в країні

Військовий правитель Фіджі, Вореке Байнімарама оголосив, про готовність скасувати надзвичайний стан в країні, що тривав два роки і почати підготовку до нових виборів в 2014-му році. Байнімарама захопив владу на Фіджі після кривавого перевороту у 2006-му році.

Зараз він готовий розпочати роботу над написанням нової конституції і проведенням демократичних виборів. Байнімарама пообіцяв запровадити систему, яка б надавала всім тим, кому виповнилось вісімнадцять років, право голосу, незалежно від статі чи етнічного походження. Він також пообіцяв ввести в дію демократичний та відкритий механізм голосування, оснований на принципі «одна людина - один голос».

Нагадаємо, з часу приходу до влади Байнімарами у 2006 році відносини Фіджі з багатьма країнами світу значно погіршились. Австралія, Нова Зеландія, Європейський Союз та Сполучені Штати ввели проти цієї країни економічні санкції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG