Спеціальні потреби

Конгрес вирішив бюджетну проблему Федерального управління авіації


Федеральне управління авіації США
Федеральне управління авіації США

Лідери партій у Конгресі США дійшли компромісного рішення щодо скорочення субсидій для сільських аеропортів і відновили до вересня фінансування Федерального управління авіації США. Протягом кількох днів функціонування цієї структури було заморожене, а понад 70 тисяч людей залишились без роботи, оскільки законодавці пішли у відпустку до кінця літа і не прийняли бюджету цього управління.

Через часткове припинення фінансування і вимушені неоплачувані відпустки персоналу, аеропорти не збирали податків на продаж авіаквитків, які становлять від 25 до 300 доларів за переліт. Відтак уряд зазнав збитків у 30 мільйонів доларів на день.

Бездіяльність Конгресу викликала хвилю обурення в американців і змусила лідерів обох партій терміново виправляти ситуацію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG