Спеціальні потреби

"Розбиті серця" у США. Противників Трампа закликали не вірити екзит-полам


Екзит-пол каналу CNN вказує, що 55% виборців не схвалюють роботу президента США Дональда Трампа

Екзит-пол у ході виборів до Конгресу США, проведений каналом CNN, вказує, що 55% виборців не схвалюють роботу президента США Дональда Трампа на посаді. При цьому 44% схвально відгукуються про роботу Трампа.

Колишній голова виборчої кампанії Гілларі Клінтон Роббі Мук відзначив, що дані екзит-полів можуть не збігтися із результатами власне волевиявлення американців

Приблизно 65% виборців, які взяли участь в екзит-полі, заявили що голосували з думкою про Трампа. 26 відсотків респондентів заявили, що голосували на виборах з метою підтримати Трампа і 39% - що їх голосування було виявом опозиції до президента США.

На тлі даних екзит-полів колишній голова виборчої кампанії Гілларі Клінтон Роббі Мук відзначив, що дані екзит-полів можуть не збігтися із результатами власне волевиявлення американців. Як відомо, у ході виборів 2016-го року Гілларі Клінтон випереджувала Дональда Трампа за результатами опитувань громадської думки та за результатами екзит-полів.

"Попереджаю: екзит-поли це як сторінки на сайтах знайомств. Речі можуть виявитись не такими, якими здається, і можуть розбити ваше серце", - написав Мук у Twitter.

Дивіться також: Як Дональд Трамп використав караван мігрантів із Гондурасу, щоб активізувати виборців

XS
SM
MD
LG