Спеціальні потреби

У Києві відкрилася виставка фотографій веж-близнюків


Жертв терактів 11-го вересня згадували у Києві. Посол Сполучених Штатів в Україні Джон Теффт відкрив виставку робіт українського фотографа Івана Дудкіна. Той представив публіці серію світлин, присвячених об'єктам, які зазнали атак терористів. Фотограф зняв їх напередодні нападів.

Відкриваючи експозицію, американський дипломат подякував Україні та послам інших держав, які підтримали боротьбу із тероризмом. За словами посла, завдяки об'єднанню зусиль різних країн, екстремістам не вдалося досягти своїх цілей. Натомість, у світі з'явилося багато прикладів коли люди домагалися змін ненасильницьким шляхом.

«У багатьох країнах люди демонструють, що можливе досягнення політичних змін без насильства, і що екстремізм, який покладається на насильство, не є, як це думають терористи, єдиним шляхом домогтися значних політичних і соціальних змін. Ми бачимо численні свідчення стійкості звідусіль», – зазначив Джон Теффт.

Фотограф розповідає, що побував у майже всіх штатах Америки. Подорожував пішки, велосипедом і автомобілем. Під час подорожей фотографував як звичайних американців, так і архітектурні пам'ятки країни. Напередодні терактів Іван Дудкін потрапив до Нью-Йорка, і каже, що декілька днів провів, знімаючи вежі Всесвітнього торговельного центру.

«Коли я побачив ці вежі-близнюки, відчув тривожне відчуття, що я бачу цю красу востаннє в житті. Це було не миттєве щось. Це відчуття було зі мною весь час. І може саме тому я так багато часу виділив на зйомки цих близнюків», – каже Іван Дудкін.

XS
SM
MD
LG