Спеціальні потреби

Німеччина схвалила законопроект про збільшення допомоги країнам Єврозони


Німеччина схвалила законопроект про збільшення допомоги країнам Єврозони
Німеччина схвалила законопроект про збільшення допомоги країнам Єврозони

У четвер нижня палата німецького парламенту проголосувала за збільшення фонду до 593 мільярдів доларів. Голосування вважалось ключовим тестом для правоцентристської коаліції канцлера Німеччини Анґели Меркель.

Європейські лідери домовились про розширення фонду допомоги до 593 мільярдів доларів більш ніж два місяці тому. У середу цей законопроект схвалила Фінляндія. Однак його все ще повинні ратифікувати шість інших країн.

Голосування у Німеччині відбулося в день, коли аудитори Міжнародного валютного фонду, Європейського центрального банку і Європейського Союзу відновили переговори з Грецією щодо боргової кризи цієї країни. Інспектори мають визначити, чи отримає Греція черговий транш з виділених минулого року 159 мільярдів доларів фінансової допомоги.

У вівторок грецький парламент схвалив новий законопроект про податок на майно, намагаючись показати кредиторам, що Греція проводить економічні реформи, необхідні для подолання кризи. Втім, віце-прем'єр країни заявив у середу на державному телебаченні, що греки і так виснажені податками.

Між тим, деякі фінансові експерти кажуть, що 593 мільярдів доларів недостатньо, і що для вирішення боргової кризи Греції, субсидій для Ірландії, Португалії, а також, можливо, для Італії та Іспанії необхідно кілька трильйонів доларів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG