Спеціальні потреби

Забруднення повітря завдає величезних збитків


Забруднення повітря завдає величезних збитків
Забруднення повітря завдає величезних збитків

Європейське екологічне агентство повідомило, що забруднення повітря різними галузями індустрії у 2009 році спричинило шкоди на суму від 137 до 227 мільярдів доларів, якщо йдеться про довкілля та здоров’я людей.

Оприлюднена у четвер доповідь основана на 10 тисячах найбільших енергетичних установок у 27 країнах Європейського Союзу, а також у Норвегії і Швейцарії. Проте агентство додає, що половину збитвів спричинила лише 191 установка.

Виконавчий директор Європейського екологічного агентства Джеклін МакҐлейд заявила, що результати підкреслюють екологічні та медичні наслідки використання викопних видів палива у продукції електроенергії. Вона додала, що ці результати «дають навіть більшу підставу для введення екологічно чистих методів продукції електроенергії».

Найбілшої шкоди завдає двоокис вуглецю, проте інші забруднювачі повітря також спричиняються до кислотного дощу і респіраторних проблем.

Найбільших шкод завдають установки на території Німеччини, Польщі, Великобританії, Франції та Італії.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG