Спеціальні потреби

Європол викрив міжнародну мережу шахраїв


Європол викрив міжнародну мережу шахраїв
Європол викрив міжнародну мережу шахраїв

Європейська поліція заарештувала 61 особу за звинуваченням у шахрайстві. Затриманих підозрюють у причетності до фінансових махінацій, пов’язаних з банківськими і кредитними картками.

За даними Європолу, упродовж останніх дев'яти років злочинна мережа викрала 70 мільйонів доларів з рахунків по всьому світу.

Зловмисники незаконно використовували електронний пристрій для копіювання даних з магнітної смужки банківських карток. Отриману інформацію потім використовували для крадіжок грошей з рахунків власників цих карток.

Минулого тижня під час спільної операції Європолу, болгарської поліції та американської спецслужби 47 підозрюваних було затримано в Болгарії, дев'ять в Італії, по два в Іспанії та Сполучених Штатах і один у Польщі.

Злочинна мережа мала зв’язки з кримінальним угрупованнями в Кенії, Південно-Африканській Республіці та Сполучених Штатах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG