Спеціальні потреби

Надходять повідомлення про призначення тимчасового прем’єра Греції


Надходять повідомлення про призначення тимчасового прем’єра Греції
Надходять повідомлення про призначення тимчасового прем’єра Греції

За повідомленням грецького державного телебачення, на період виконання Грецією вимог міжнародних кредиторів, посаду тимчасового прем’єр-міністра обійматиме економіст Лукас Пападемос.

У вівторок ввечері чинний прем’єр-міністр Георгіос Папандреу, який йде у відставку з цієї посади, та опозиційний лідер Антоніс Самарас, опрацьовували склад коаліційного уряду, який управлятиме Грецією до проведення нових виборів наступного року.

Поки що офіційного оголошення у справі обрання прем’єр-міністра – немає.

Євросоюз вимагав, щоб лідери Греції, на письмі, зобов’язалися втілити в життя непопулярні жорсткі заходи економії, передбачені планом економічного порятунку країни, схваленим ЄС минулого місяця. Самарас відмовлявся підписати таку заяву, кажучи, що це справа «національної гідності» і, що усної згоди - достатньо.

Пападемос є колишнім заступником голови Європейського центрального банку. Його вважають технократом і непартійною постаттю, яка зможе запровадити економічні реформи, які вимагають від Греції міжнародні кредитори в обмін на додаткову фінансову допомогу.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG