Спеціальні потреби

Італійський та грецький лідери стоять перед важливим випробування


Італійський та грецький лідери стоять перед важливим випробування
Італійський та грецький лідери стоять перед важливим випробування

Новообрані лідери Італії і Греції стоять перед важливим випробуванням, намагаючись оздоровити єврозону, після того, як вона опинилася на грані катастрофи.

В середу новообраний прем’єр-міністр Італії Маріо Монті представить свій новий уряд перед тим, як складе присягу.

Монті відмовився коментувати склад свого кабінету міністрів чи свій економічний план перед зустріччю з президентом Джорджіо Наполітано. Однак він сказав, що повністю переконаний, що Італія може піти на пожертву, щоб подолати боргову кризу. Пан Монті також запевнив італійців, що він має підтримку політичних, бізнесових і профспілкових лідерів.

Італія має третю за величиною економіку серед країн єврозони. Побоювання, що Італія могла б проголосити дефолт з приводу своєї заборгованості або бути змушеною просити фінансову допомогу, потрясла фінансові ринки в усьому світі.

Грецькі законодавці голосуватимуть у справі довір’я тимчасовому уряду Греції. Згідно з передбаченнями, прем’єр-міністр Лукас Пападемос заручиться достатньою підтримкою законодавців, але він і далі стоїть перед лицем фінансового колапсу, що може змусити Грецію відмовитись від євро.

XS
SM
MD
LG