Спеціальні потреби

Лукас Пападемос – новий прем’єр-міністр Греції


Лукас Пападемос
Лукас Пападемос

Після майже тижневих інтенсивних переговорів щодо сформування коаліційного уряду, який має втрятувати країну від глибокої фінансової кризи, у п’ятницю Лукас Пападемос складе присягу на посту нового прем’єр-міністра Греції.

Передбачається, що Пападемос негайно призначить кабінет, до складу якого ввійде чимало міністрів, які були в адміністрації Георгіоса Папандреу, що подав у відставку в неділю в половині свого четвертого терміну на посаді.

Серед запеклих суперечок у четвер політичні лідери обрали колишнього віце-президента Європейського центрального банку тимчасовим прем’єр-міністром. Він займатиме цю посаду до часу всенаціональних виборів, які тимчасово заплановано на лютий наступного року.

Завданням тимчасового уряду є запровадження в життя дуже непопулярних скорочень бюджету, яких вимагають європейські лідери, для отримання наступного траншу фінансової допомоги, що має запобігти банкрутству Греції протягом настуних кількох тижнів.

Пападемос заявив, що це не буде легким завданням, але що греки «мусять бути оптимістами щодо остаточного результату».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG