Спеціальні потреби

Уряд Греції підтримав план Папандреу


Уряд Греції підтримав план Папандреу
Уряд Греції підтримав план Папандреу

Члени кабінету міністрів Греції підтримали план прем'єр-міністра Георгіоса Папандреу щодо проведення референдуму в справі пакету фінансової допомоги, яку країні обіцяє надати Євросоюз.

Після екстреного засіданні кабінету, яке тривало до пізньої ночі, речник грецького уряду заявив, що референдум відбудеться якнайшвидше, відразу після того, як будуть опрацьовані деталі угоди про порятунок грецької економіки.

У вівторок оголошення Папандреу про винесення цього питання на всенародний референдум викликало здивування та шок в країнах Європи і призвело до стрімкого спаду цін на світових ринках.

Сьогодні, напередодні саміту країн Групи 20 найбільших економік світу, Папандреу їде до Франції, де на термінових переговорах з канцлером Німеччини Анґелою Меркель і президентом Франції Ніколя Саркозі він має пояснити ідею планованого референдуму.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG