Спеціальні потреби

Греки протестують проти економічних обмежень


Протест грецьких працівників медичного сектора в Афінах
Протест грецьких працівників медичного сектора в Афінах

Протести у Греції спалахнули в час, коли представники європейських країн знову висловлюють занепокоєння з приводу кризи, пов’язної із заборгованістю уряду.

У Греції нова хиля робітників вийшла на страйк. Вони протестують проти урядових зусиль запровадити суворі економічні обмеження, щоб виконати вимоги міжнародних кредиторів.

В Афінах зупинився громадський транспорт, тоді як робітники електростанції намагалися унеможливити своєму працедавцю збирати нові податки, а юристи відмовились прибути до суду. Працівники електростанції заявили, що їх компанія не повнна використовуватись для збирання податків. Натомість споживачам погрожують відрізанням електроенергії, якщо вони не платитимуть податків.

Протести у Греції сталися в час, коли представники європейських країн знову висловлюють занепокоєння з приводу кризи, пов’язної із заборгованістю уряду. Це вплинуло на значне зниження курсу цінних паперів на світових біржах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG