Спеціальні потреби

Країни ЄС намагаються знайти шляхи стабілізації єврозони


Президент Європейського Союзу Герман Ван Ромпей.
Президент Європейського Союзу Герман Ван Ромпей.

Цього тижня лідери держав Європейського Союзу, представники та профспілок намагаються визначити головні проблеми союзу та шляхи подолання економічної кризи. У наступну неділю відбудеться саміт ЄС, який має розглянути французько-німецький план виходу з кризи.

Президент Європейського Союзу Герман Ван Ромпей заявив, що країни ЄС мусять працювати разом, щоб уникнути економічного падіння та зробити економіки країн ЄС максимально сприятливими для створення робочих місць. «Ми усі повинні навести порядок у себе вдома та працювати разом», – заявив президент ЄС.

Представники Європейської конфедерації профспілок, яка представляє 83 профспілкові організації з 36 європейських країн заявляють, що скорочення бюджетів та заходи економії у країнах ЄС мали негативний ефект на економіку.

Генеральний секретар організації Бернадет Сеґол висловила застереження, що ситуація може вийти з-під контролю, – «принісши рецесію, депресію та інші пов’язані з цим негативні наслідки». Вона закликала до термінових заходів для попередження подібних наслідків.

Експерти переконані, що цей тиждень буде вирішальним для економічної ситуації в ЄС до кінця наступного року. Ключовим у цьому розвитку залишається стабільність єврозони.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG