Спеціальні потреби

Боргова криза Єврозони стала ключовою темою саміту США – ЄС


Праворуч: Президент США Барак Обама та голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу
Праворуч: Президент США Барак Обама та голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу

У понеділок у Вашингтоні проходить саміт США – ЄС. У Білому домі президент США Барак Обама та держсекретар Гілларі Клінтон зустрілися з президентом Європейської Ради Германом ван Ромпеєм, головою Єврокомісії Жозе Мануелем Баррозу та представником ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Кетрін Ештон. Ключовою темою обговорення стала боргова криза у Європі і шляхи її подолання.

За даним Організації економічного співробітництва та розвитку, економіка Єврозони небезпечно сповільнилася. Експерти організації зазначають, що економіка 17-ти країн, які використовують євро, скоротиться на 1% протягом останніх трьох місяців цього року. Спад економіки на піввідсотка продовжуватиметься і в першому кварталі наступного року, прогнозують експерти і закликають Європейський центральний банк вжити рішучих заходів для стабілізації боргової кризи континенту.

У понеділок кредитна агенція Муді попередила у своїй заяві, що хоч Єврозоні дефолт не загрожує, дефолт окремих європейських країн може виявитись неминучим.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG