Спеціальні потреби

ЄС оштрафував дві компанії за регулювання цін на пральні порошки


ЄС оштрафував дві компанії за регулювання цін на пральні порошки
ЄС оштрафував дві компанії за регулювання цін на пральні порошки

У середу європейські регулюючі органи оштрафували американську компанію «Procter & Gamble» на 306 млн доларів США і англо-голландську фірму «Unilever» на 150 млн доларів за штучне регулювання цін на миючі засоби з 2002-го по 2005-ий роки. Німецька фірма «Henkel», яка також була причетною до діяльності картелю, уникла покарання, оскільки її представники розповіли про схему правоохоронним органам.

Представник Європейської комісії повідомив, що махінації почались тоді, коли три компанії вирішили зменшити розмір пакетів миючих засобів з екологічних міркувань. Однак представники компаній домовились, що ціни не будуть скорочені, навіть якщо пакети будуть меншими.

«Мильний» картель контролював продажі у Бельгії, Франції, Німеччині, Греції, Італії, Португалії, Іспанії та Нідерландах.

Ці три компанії є провідними виробниками та реалізаторами пральних порошків у Європі. «Procter & Gamble» продає такі бренди як «Tide» і «Ariel», а «Unilever» продає «Омо» і «Surf». Компанії «Henkel» належить бренд «Persil».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG