Спеціальні потреби

Німеччина закликає приватних інвесторів долучитись до допомогти Греції


Німеччина закликає приватних інвесторів долучитись до допомогти Греції
Німеччина закликає приватних інвесторів долучитись до допомогти Греції

Міністр фінансів Німеччини заявив у парламенті в п'ятницю, що приватні інвестори мають бути залучені у надання Греції нової фінансової допомоги.

Німецький високопосадовець зазначив, що європейські міністри фінансів збирають робочу групу, щоб створити умови для участі приватного сектора у допомозі Греції. За словами міністра, частиною робочої групи будуть представники Європейського центрального банку, Міжнародного валютного фонду і Європейської комісії.

Німецький міністр запропонував також продовжити остаточний терміни погашення боргу на сім років, щоб дати Греції більше часу для вирішення економічних проблем. Втім, приватні інвестори неохоче приймають звістку про можливу реструктуризацію боргів Греції.

Європейські високопосадовці заявляють, що новий пакет допомоги може сягнути 130 мільярдів доларів. Минулорічна фінансова допомога, яка запобігла дефолту Греції, становила 158 мільярдів доларів.

Економічні звіти показують, що, не зважаючи на скорочення витрат та інші реформи, грецька економіка перебуває у дуже хиткому стані.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG