Спеціальні потреби

Кредитний рейтинг Італії опинився під загрозою


Кредитний рейтинг Італії опинився під загрозою
Кредитний рейтинг Італії опинився під загрозою

Провідна компанія фінансових послуг повідомляє, що Італія опинилася перед «значною можливістю», що їй буде понижено кредитний рейтинг, але компанія не має планів вдатися до подібного кроку щодо Франції.

Компанія Фітч заявила у вівторок, що вона переконана, що єврозоні, до якої належить 17 країн, не загрожує розвал. Однак голова рейтингової компанії Дейвид Райлі заявив у Лондоні, що Фітч може понизити кредитний рейтинг Італії, Іспанії і чотирьом іншим країнам єврозони на одну або дві позначки до кінця січня, що, за всіма ознаками, збільшило б їх кошти у випадку, якби вони хотіли позичити гроші.

Фінансові експерти найбільш занепокоєні з приводу Італії, третьої за величиною економіки єврозони. Вони висловлюють побоювання, що цій заборгованій країні буде потрібна міжнародна допомога, як у випадку Греції.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG