Спеціальні потреби

Міністри фінансів країн ЄС шукають додаткових грошей для програм допомоги МВФ


Міністри фінансів країн ЄС шукають додаткових грошей для програм допомоги МВФ
Міністри фінансів країн ЄС шукають додаткових грошей для програм допомоги МВФ

Міністри фінансів країн-членів Європейського Союзу намагаються знайти кошти для подолання бюджетної кризи в ЄС.

Голови фінансових міністерств сімнадцяти країн Єврозони у понеділок мали телеконоференцзв'язок у намаганнях зібрати 261 мільярд доларів для влиття додаткових коштів у допорогову програму Міжнародного Валютного Фонду. Ці кошти можуть бути потрібні для надання допомоги Італії та Іспанії - відповідно третьої та четвертої найбільших економік Єврозони, - якщо останнім не вдасться подолати бюджетну кризу.

Міністри фінансів країн Єврозони також планують опрацювати деталі програми фіскального контролю, яка повинна приборкати проблему бюджетного дефіциту. Ця програма була підтримана раніше цього місяця і дев'ятьма іншими країнами-членами ЄС, які не користуються спільною валютою. Великобританія цей крок не підтримала.

Тим часом, Агентство ООН з питань торгівлі та розвитку у своєму звіті попереджає, що наступного року на Європу очікує чергова рецесія. Не краще виглядають і прогнози для світової економіки. Аналітики кажуть, що світові лідери повинні стимулювати економічне зростання замість того, щоб вдаватися до жорсткої економії, яка лише поглиблює глобальну рецесію.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG