Спеціальні потреби

Експерти Конгресу: економіка США повернеться до нормального стану в середині року


Бюджетне управління Конгресу передбачає, що рівень безробіття буде знижуватися в найближчі кілька років

Очікується, що американська економіка буде зростати нормальними темпами у найближче десятиліття, починаючи з середини 2021 року, щойно пандемію коронавірусу буде взято під контроль.

З такими прогнозами виступило бюджетне управління Конгресу.

Непартійне управління повідомило, що, у міру того як мільйони американців вакцинуються проти вірусу, «розширення економіки, яке почалося в середині 2020 року, продовжиться» до 2031 року.

У повідомленні управління говориться, що американська економіка обсягом 20,8 трильйона доларів, найбільша в світі, «за прогнозами повернеться до допандемічного рівня в середині 2021 року і перевершить свій потенціал, тобто максимальний стійкий рівень, на початку 2025 року.

скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік
Американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона"

За прогнозами управління, безробіття в США, яке склало 6,7 відсотка в грудні, буде поступово знижуватися до 2026 року включно, а число зайнятих людей повернеться до допандемічного рівня у 2024 році.

Представники міністерства праці повідомили, що близько 10 мільйонів з 22 мільйонів працівників, звільнених в результаті пандемії, залишаються без роботи.

Раніше Міністерство фінансів США повідомило, що у 2020-му році економіка США скоротилась на 3.5%. Коментуючи ці дані, американська дослідницька організація "Інститут міжнародної економіки Пітерсона" заявила, що скорочення економіки у США було помітно меншим ніж раніше прогнозувалось, і ймовірно є значно меншим, ніж скорочення інших провідних економік.

Дивіться також: 45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан

45 метрів автомагістралі в Каліфорнії змило в океан. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:51 0:00

XS
SM
MD
LG