Спеціальні потреби

Мубарака та його синів судитимуть за загибель демонстрантів


На обкладниках книжок - карикатури на екс-президента Єгипту Мубарака.
На обкладниках книжок - карикатури на екс-президента Єгипту Мубарака.

Генеральний прокурор Єгипту заявляє, що колишній президент Госні Мубарак та два його сини постануть перед судом за звинуваченнями у причетності до вбивства демонстрантів під час народногоповстання, яке призвело до відставки єгипетського президента.

Державна агенція новин Єгипту повідомила про рішення прокуратури у вівторок. Групи, які вимагали кримінального переслідування Мубарака, у п’ятницю запланували масову акцію в Каїрі.

Раніше цього тижня влада Єгипту звільнила з-під арешту дружину Мубарака після того, як вона погодилась передати державі 3,4 мільйони доларів з банківських рахунків у двох банках та віллу в Каїрі.

Влада затримала Сюзанну Мубарак за звинуваченнями в корупції. Вона буцімто використовувала вплив свого чоловіка для власного збагачення. Її сини, Алаа та Гамаль утримуються в каїрській тюрмі. Щодо них ведеться розслідування за звинуваченнями в корупції та зловживанні посадами.

Мубарак знаходиться під вартою за звинуваченнями серед яких розкрадання державних коштів та вбивства антиурядових демонстрантів.

Правляча військова рада раніше спростувала повідомлення ЗМІ про можливе помилування Мубарака.

XS
SM
MD
LG