Спеціальні потреби

У Єгипті пройшов референдум у справі поправок до конституції


У Єгипті пройшов референдум у справі поправок до конституції
У Єгипті пройшов референдум у справі поправок до конституції

У суботу мільйони єгиптян взяли участь у першому референдумі з часу усунення від влади президента Госні Мубарака. Проте голосування було затьмарене нападом на єгипетського опозиційного лідера Мохамеда аль-Барадея.

Розлючена юрба напала на колишнього генерального директора Міжнародного агентства з атомної енергії, коли він голосував у столиці Каїрі. Деякі протестувальники обкидали його автомобіль камінням.

За винятком цього інциденту, голосування, здебільшого, пройшло мирно.

Референдум покликаний для забезпечення вільних і чесних виборів у Єгипті після відставки у лютому колишнього президента Госні Мубарака. Голосування вважалося першим випробуванням на шляху країни до демократії.

Серед запропонованих змін до конституції – участь у виборах всіх опозиційних кандидатів та обмеження перебування на президентській посаді до двох термінів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG