Спеціальні потреби

Прем’єр-міністр Єгипту закликає до перенесення парламентських виборів


Прем’єр-міністр Єгипту закликає до перенесення парламентських виборів
Прем’єр-міністр Єгипту закликає до перенесення парламентських виборів

Прем’єр-міністр Єгипту Ессам Шараф закликає до перенесення виборів, призначених на вересень, до завершення роботи над новою конституцією країни. Втім він зазначив, що не зважаючи на його особисту політичну позицію, уряд зробить все, щоб вибори, незалежно від дати їх проведення, пройшли успішно.

Тим часом, ліберали та представники світських груп Єгипту стверджують, що проведення виборів у вересні надає перевагу членам найбільшої в країні мусульманські організації «Мусульманське братство».

В політичних колах Єгипту висловлюються занепокоєння, що Парламент, більшість якого складатимуть представники «Мусульманського братства», прийме конституцію з ісламістським нахилом.

«Мусульманське братство» є однією з найкраще організованих політичних груп країни. В травні вони оголосили про створення нової політичної партії «Свобода та справедливість» та заявили, що змагатимуться за принаймні половину парламентських крісел.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG