Спеціальні потреби

Єгипетський "майдан" розігнала поліція


Єгипетських протестувальників переслідують солдати. У суботу сотні військових "зачистили" площу Тагрір від небажаних протестів.
Єгипетських протестувальників переслідують солдати. У суботу сотні військових "зачистили" площу Тагрір від небажаних протестів.

Поліція та сили безпеки Єгипту у неділю розігнали учасників протестів, які намагалися розбити наметове містечко на площі Тагрір у Каїрі. Демонстранти вимагають негайної відставки військового правління країни. Заворушення розгорілися у Єгипті минулої п‘ятниці. Зараз відомо про загибель 10 людей, ще кілька сотень отримали поранення.

Минулого тижня в Єгипті проходив другий раунд парламентських виборів, на яких з відчутною перемогою перемагають ісламістські партії. Частина єгиптян не задоволена тим, як тимчасовий військовий уряд країни, який перебрав владу після скинення Госні Мубарака, реалізує обіцяний перехід від військової до світської форми урядування. Верховна військова влада Єгипту залишатиметься при владі до липня наступного року, коли буде обрано нового президента.

У телевізійному зверненні до народу, Прем‘єр-Міністр Єгипту Камаль ель-Ґанзурі заявив, що теперішні демонстрації не мають нічого спільного з тими, які призвели до відставки Госні Мубарака. За його словами у Єгипті зараз діють групи які не хочуть щоб його країна провела успішну трансформацію влади.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG