Спеціальні потреби

У Каїрі та Александрії мешканці беруть участь у додаткових виборах


Єгиптянка голосує в Каїрі
Єгиптянка голосує в Каїрі

У Єгипті мешканці двох найбільших міст та кількох провінцій беруть участь у ряді додаткових виборів до парламенту. За всіма ознаками, беручи до уваги перший тур голосування минулого тижня, і цим разом ісламістські партії здобудуть чималу підтримку.

Додаткові вибори в Каїрі, Александрії та сімох інших провінціах розпочалися в понеділок і закінчаться наступного дня. Вони визначать окремих переможців на 52 місця у нижній палаті парламенту, в якій 498 місць. У першому турі голосування обрано лише чотирьох кандидатів, які отримали більше 50% голосів вибоців.

За майже половину місць змагання відбуватимуться між двома головними ісламістськими угрупованнями Єгипту – Брати мусульмани і Партія свободи і справедливості та консервативною салафістською партією Нур. Обидва ісламістські угруповання здобули велику більшість голосів із партійних списків, коли минулого тижня голосували також на окремих кандидатів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG