Спеціальні потреби

Протести у Єгипті не вщухають


Протести на площі Тагрір у Каїрі
Протести на площі Тагрір у Каїрі

У Каїрі продовжуються масові демонстрації проти військових правителів Єгипту, які попереджають про «вкрай серйозні» наслідки, якщо в найближчому майбутньому не буде покінчено з політичною кризою в країні.

Близько 10 тисяч людей прийшли на площу Тагрір у Каїрі висловити своє невдоволення військовим режимом.

Напередодні парламентських виборів у Єгипті, опозиційні сили виступили з ініціативою створити перехідний цивільний уряд на чолі з лауреатом Нобелівської премії миру Мохамедом ель-Барадеєм.

Барадей навіть обіцяє зняти свою кандидатуру з президентських перегонів у разі висунення його на посаду глави тимчасового уряду.

Тим часом троє американських студентів, арештованих у Єгипті під час антиурядових протестів, повернулися на батьківщину, до США.

Американців Деріка Свіні, Люка Ґейтса і Ґреґорі Портера, - студентів Американського університету у Каїрі, арештували за звинуваченнями у розпалюванні революційних настроїв у Єгипті. За даними поліції, американці кидали коктейлі Молотова у сили безпеки під час антиурядового мітингу.

Студенти та їх друзі заперечують звинувачення. Єдине, що вони визнають, що опинилися свідками історичних подій у небезпечний час.

XS
SM
MD
LG