Спеціальні потреби

Єгипетські збройні сили вибачилися за хвилю насильства


Єгипетські протестувальники стоять за барикадою з колючого дроту на площі Тагрір у Каїрі
Єгипетські протестувальники стоять за барикадою з колючого дроту на площі Тагрір у Каїрі

Збройні сили Єгипту вибачилися за смерть щонайменше 35 протестувальників у результаті ряду сутичок з поліцією цього тижня. Тимчасом втримується непевне примирення на каїрській площі Тагрір, яка була центром насильницьких сутичок між поліцією і демонстрантами, що закликали військових керівників країни негайно подати у відставку.

Військовослужбовці застосували металеві стержні й колючий дріт для відокремлення протестувальників і поліції уздовж вулиці, на якій відбувалися найзапекліші сутички. У заяві військових керівників обіцяно, що відповідальних за насильство осіб буде віддано під суд.

Найновіші сутички сталися в четвер вранці на схід від Каїра в місті Ісмаїлія над Суецьким каналом. Деякі протестувальники жбурляли в поліцію пляшки із запалювальною сумішшю. Поліція просувалася вулицями міста у бронетранспортерах і танках. Також було чути постріли з вогнепальної зброї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG