Спеціальні потреби

У Єгипті тривають демонстрації


Площа Тагрір у Каїрі
Площа Тагрір у Каїрі

У Каїрі тисячі єгиптян сьогодні знову вийшли на площу Тагрір для участі у масовому мітингу, вимагаючи від військових правителів країни передачі влади цивільному урядові.

Тим часом переговори у справі кризи в Єгипті розпочалися між правлячими генералами та представниками ряду політичних коаліцій.

Коаліція молодіжних організацій закликала до негайної відставки цивільного кабінету міністрів Ессама Шарафа та сформування уряду національної єдності. У понеділок, кабінет запропонував піти у відставку, проте заявив, що виконуватиме свої обов’язки до часу коли Вища військова рада не винесе рішення у цій справі.

У намаганнях покласти край кривавим сутичкам між силами безпеки та протестувальниками, Вища військова рада закликала політичні партії та інші причетні сторони до участі в екстрених переговорах.

За даними Міністерства охорони здоров’я Єгипту, внаслідок зіткнень загинулo щонайменше 29 людей.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG