Спеціальні потреби

У Каїрі другий день поспіль тривають сутички


Сутички на площі Тахрір у Каїрі
Сутички на площі Тахрір у Каїрі

У Єгипті, поліція застосувала сльозогінний газ проти учасників антиурядової демонстрації, які спробували розбити наметове містечко на площі Тахрір у Каїрі.

«У нас лише одна вимога, і ми не підемо звідси допоки не доб’ємося цього - передачі влади цивільному урядові. Ми не хочемо військового правління».

Демонстранти палили американські прапори, кидали у правоохоронців уламками бетонної дороги, підпалювали автомашини. На знімальну групу «Голосу Америки» також було здійснено напад, утім ніхто не постраждав.

Напруження в Єгипті зросло напередодні перших після усунення від влади президента Госні Мубарака парламентських виборів.

Демонстранти висловлюють побоювання, що військові, які нині керують країною, не віддадуть влади. Вони закликають Вищу військову ради Єгипту до прискорення темпу запровадження демократичних реформ в країні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG