Спеціальні потреби

У Єгипті розпочався суд над Госні Мубараком


У Єгипті розпочався суд над Госні Мубараком
У Єгипті розпочався суд над Госні Мубараком

У Каїрі розпочався судовий процес над колишнім президентом Єгипту Госні Мубарком, який з’явився сьогодні перед судом через майже 6 місяців після того, як його було усунуто від влади внаслідок 18-денного народного повстання, учасники якого закликали до демократичних реформ.

Колишнього єгипетського лідера звинувачують у корупції, перевищенні посадових повноважень, незаконному відмиванні та привласненні грошей та причетності до вбивства антиурядових демонстрантів. У ході масових акцій протесту загинуло близько 900 людей.

На сьогоднішньому слуханні, Мубарак категорично заперечив всі висунуті проти нього обвинувачення і заявив про свою невинність. Відтак, суддя оголосив перерву і повідомив, що судовий процес поновиться 15 серпня.

Окрім Мубарака, перед судом постали два його сини - Алаа та Ґамаль, а також колишній міністр внутрішніх справ країни Хабіб аль-Адлі та шестеро командирів сил безпеки. Для лави підсудних встановлено спеціально побудовану клітку, куди Мубарака ввезли на шпитальному ліжку.

Якщо його буде визнано винним, Мубараку загрожує смертна кара.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG