Спеціальні потреби

Президент Еквадору проведе чистку в рядах поліції


Президент Еквадору визволений з лікарні солдатами
Президент Еквадору визволений з лікарні солдатами

Президент Еквадору Рафаель Корреа заявив, що він проведе чистку в рядах поліції після того, як його врятовано з лікарні, в якій шукав притулку від збунтованих поліцейських, що незадоволені з приводу скорочення пільг.

Облога закінчилася у четвер, коли солдати атакували лікарню і обмінялися вогнем із збунтованими поліцейськими.

Представник поліції заявив, що після спалаху насильства у відставку подав начальник поліції Фредді Мартінес.

Після звільнення президент Корреа заявив репортерам, що спалах насильства був спробою усунути його від влади, а не звичайним протестом.

Корреа, який промовляв з балкону президентського палацу зі натовпу радісно вигукуючих прихильників, сказав, що він зобов’язаний тим, хто виступив проти бунтівників. Він також сказав, що готовий віддати життя за демократію.

Насильство спалахнуло в четвер під час зустрічі президента з групою демонстрантів неподалік поліцейських казарм. Поліцейські були незадоволені з приводу нового закону, який скасував деякі премії та підвищення в званні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG