Спеціальні потреби

Труднощі підрахунку


Труднощі підрахунку
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:56 0:00

Труднощі підрахунку

Безробіття у США впало до найнижчих за останні п’ять років показників. Міністерство праці США каже, що у січні було створено 113 тисяч нових робочих місць, замість очікуваних 180 тисяч. Таким чином рівень безробіття нині становить 6,6 відсотка. Експерти пояснюють уповільнення ринку праці кількома причинами.

Ринок праці у Сполучених Штатах сьогодні виглядає неоднозначно. З одного боку кількість робочих місць за останній місяць збільшилась, з іншого – зростання відбувається дуже повільно, каже економіст Марк Гемрік:

«Найбільше непокоїть те, що працедавці наймають набагато повільніше, ніж під час попередніх економічних одужань».

Показники ринку праці за січень 2014 виявились значно меншими, ніж середні цифри за попередній рік. У 2013 році щомісяця було створено майже двісті тисяч нових робочих місць.

Зменшення попиту на нову робочу силу у січні Гемрік пояснює рядом причин:

«Ми знаємо, що погані погодні умови негативно вплинули на стан економіки у США. Так, наприклад, значно впали продажі авто. Так само, сповільнився ринок нерухомості. Однозначно, споживачі дещо впали в сплячку, і головним чином через те, що на вулиці просто бридко».

У 2013 році щомісяця було створено майже двісті тисяч нових робочих місць.
Попри те, що рівень безробіття нині найнижчий з часу 2008 року, деякі експерти кажуть, що більше американців погоджуються на низькооплачувані роботи чи повертаються до навчання. Інші ж, особливо ті, хто не має роботи понад півроку, взагалі припиняють пошуки роботи.

Говорить Кен Сімонсон з Національної асоціації економістів:

«Таким чином ці три фактори можуть знизити загальний показник безробіття, але для економіки ніякого позитивного впливу вони не матимуть».

У США - 3 100 000 медсестер
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00
На Волл-стрит, тимчасом, намагаються протидіяти уповільненню ринку праці шляхом підвищення цін на акції, сподіваючись , що у наступні кілька місяців тепла погода принесе економіці довгоочікуване зростання.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG