Спеціальні потреби

Інтерпол видав ордер на арешт дружини американського дипломата


Інетрпол видав ордер на арешт дружини американського дипломата, яку звинувачують у вбивстві британського підлітка. Анн Скулас скористалась дипломатичним імунітетом та залишила Велику Британію після того, як у серпні минулого року збила 19-літнього Геррі Данна, який перебував за кермом мотоцикла. Жінка, як повідомляється, їхала по неправильній стороні дороги.

У січні Держсекретар Майк Помпео відкинув запит британського уряду про видачу Сакулас. Держсекретар заявив, що такий крок звів би нанівець принцип дипломатичної недоторканості та створив би тривожний прецедент. Глава МЗС Великої Британії Домінік Рааб розкритикував позицію Деждепартаменту, назвавши її відмовою у правосудді та заявивши, що Анн Секулас повинна повернутись до Великої Британії.

Батьки Данна зі свого богу вимагають розслідування того, як британське іноземне відомство владнало справу загибелі їх сина, звинувативши міністра закордонних справ Домініка Рааба у «скандальній спробі приховати правду».

Американські посадові особи відмовляються зустрітись з батьками загиблого.

Дивіться також: Привітання з Днем матері: Піаніст грає на роялі із вантажівки, що їздить вулицями Сан-Паулу

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG