Спеціальні потреби

ООН: Кількість сомалійських біженців перевищує 860 тисяч


Сомалійські біженці
Сомалійські біженці

За даними ООН, на території Африканського Рогу перебуває понад 860 тисяч біженців зі Сомалі, чимало з яких були змушені залишити країну через тривалу посуху і голод.

Управління ООН з питань біженців повідомляє, що ще півтора мільйона сомалійців перебуває у тимчасових таборах у південно-центральному районі Сомалі.

В оприлюдненому сьогодні звіті зазначається, що чимало сомалійців покинули свої домівки після того, як уся їх худоба загинула від спраги, позбавляючи їх доходу та їжі.

Від січня, 125 тисяч сомалійців втекли до Кенії, і 76 тисяч до Ефіопії. Раніше сомалійські біженці були змушені втікати, здебільшого, через бої між урядовими силами та повстанцями.

Сомалі - в центрі найгіршої за 60 посухи в Північно-Східній Африці. ООН каже, що понад 12 мільйонів людей у цьому регіоні потребують харчової допомоги.

Нещодавно ООН оголосила голод у двох південних сомалійських районах, і попередила, що ситуація ймовірно погіршиться із поширення голоду на інші частини країни протягом наступних 4 до 6 тижнів.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Історія США: Політичні гасла. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:23 0:00
XS
SM
MD
LG