Спеціальні потреби

«Дрімлайнер» здійснив перший комерційний рейс


«Дрімлайнер» здійснив перший комерційний рейс
«Дрімлайнер» здійснив перший комерційний рейс

У середу Боїнг-787 «Дрімлайнер» здійснив свій перший комерційний рейс і успішно приземлився у Гонконгу. «Дрімлайнер» здійснив пасажирське перевезення через три роки після того представники компанії заявили, що нова модель Боїнга готова до масового використання на ринку.

Пасажири заплатили високу ціну за перший переліт із Токіо. Виготовлена із легких матеріалів унікальна конструкція літака робить його економнішим. Літак має кілька особливостей, які роблять авіаперевезення пасажирів комфортнішими. Це, зокрема, великі вікна, більші багажні відділення над головою та краща система контролю температури у салоні. Але для керівників авіакомпанії найбільшою перевагою є економне споживання пального, що робить використання літака практичнішим і дешевшим.

Представники компанії заявили, що вже отримали замовлення на виготовлення 800 «Дрімлайнерів». У середу компанія також повідомила, що її прибуток зріс на 31% у липні, серпні та вересні, досягнувши 1,1 мільярда доларів. Компанія заявила, що цього року отримає більші прибутки, ніж прогнозувала раніше.

XS
SM
MD
LG