Спеціальні потреби

Палата представників США схвалила законопроект, відомий як DREAM Act


Палата представників США схвалила законопроект, відомий як DREAM Act
Палата представників США схвалила законопроект, відомий як DREAM Act

Палата представників Конгресу США схвалила законопроект, який передбачає надання дітям нелегальних іммігрантів можливість отримати право на постійне проживання в країні. Одначе, спостерігачі кажуть, що шанси на його ухвалення Сенатом невеликі.

Згідно з проектом закону, відомого як DREAM Act, для отримання громадянства нелегали, які були ввезені батьками до США малими дітьми, повинні або закінчити коледж, або відслужити два роки у Збройних силах США.

216 законодавців проголосували за прийняття DREAM Act, 198 - проти. Президент Обама віддав належне Палаті представників за ухвалення законопроекту кажучи, що «це правильне рішення» для Америки.

Проте критики кажуть, що законопроект надає нелегальним іммігрантам можливість отримати громадянство, через коледж чи військо, у той час як іммігранти, які прибули до США легально, тієї можливості не мають.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG