Спеціальні потреби

Шопінг-центр Діснейленд у Каліфорнії відкрився за новими правилами


"Даунтаун Діснейленд"
"Даунтаун Діснейленд"

У Каліфорнії відкрили шопінг-центр всесвітньо відомого парку розваг Діснейленд. Вулички із ресторанами, а також магазинами в перший же тиждень відкриття були переповнені відвідувачами.

“Даунтаун Дісней” - так називається частина парку Діснейленд, яку відкрили для відвідувачів.

На вході до центру - великий знак “Вхід без маски заборонено”.

“Аби потрапити до Діснейленду потрібно мати маску, зберігати дистанцію і поміряти температуру”, - розповідає Норберто, працівник Діснейленду.

Щоб люди зберігали дистанцію, їх контролюють працівники парку. Просуваючись далі, можна побачити пункт вимірювання температури. Ця процедура обов'язкова для кожного відвідувача.

Черги біля пункту вимірювання температури
Черги біля пункту вимірювання температури

У самому ж Діснейленд-містечку утворились черги біля магазинів з сувенірами й ресторанів. Серед відвідувачів найбільше сімей з дітьми. Дейзі Енджел приїхала сюди з іншого штату. Каже - не могла не привезти дітей в Діснейленд, які нудились вдома.

"Ми дотримуємось усіх правил безпеки. Ми миємо руки, ми носимо маски, ми зберігаємо дистанцію. Я бачу, що більшість людей дотримується правил безпеки і я думаю, що пройшло достатньо часу, щоб люди усвідомлено до цього підходили", - каже Дейзі Енджел, відвідувачка Діснейленду.

Знак з вимогами для входу в Діснейленд
Знак з вимогами для входу в Діснейленд

На вулиці можна помити руки на станції з водою та милом. На фонтанах приклеєні знаки “Зберігайте соціальну дистанцію”. А якщо ж люди не дотримуються правил, чи не мають на обличчі маски - наглядачі містечка роблять зауваження.

Станції для миття рук
Станції для миття рук

"Я думаю якщо ти боїшся підхопити вірус, то не йди сюди, а просто залишайся вдома. Але тут проведена хороша робота з дотримання правил безпеки - вони наклеїли позначки усюди, також у магазинах і ресторанах діє система резервації - аби не було натовпу. Треба бути в масці і вони постійно миють поверхні", - розповідає Емілі Хантер, відвідувачка.

Попри такий антивірусний протокол - багато каліфорнійців не підтримують відкриття Діснейленду, адже у штаті зросла кількість інфікованих, а парк як магніт притягує натовпи людей. Та для деяких відвідувачів Діснейленд - це казковий символ, який важливіший за усі ризики. Як от наприклад для 74 річного Стюарта Йорка, який вирішив відсвяткувати у парку свій день народження.

"Моя дружина тут святкувала свій день народження усе життя, з 5-річного віку. І вона виросла з усвідомленням що це єдине місце куди можна піти. І я тут святкую тому що моя дружина так робила. Ми стали Діснейленд сім'єю", - розповів Стюарт Йорк

Коли ж відкриють власне парк розваг - наразі невідомо. Попередню дату - 17 липня, через ріст інфікованих COVID 19 - наразі скасували.

Дивіться також: У Каліфорнії відкрили шопінг-центр парку розваг «Діснейленд»: як там дотримуються правил безпеки? Відео

XS
SM
MD
LG