Спеціальні потреби

Завершився останній політ шатла «Дискавері»


Космічний шатл Діскавері приземлюється в космічному центрі Кеннеді у Флориді. Закінчується його остання місія.
Космічний шатл Діскавері приземлюється в космічному центрі Кеннеді у Флориді. Закінчується його остання місія.

У середу космічний корабель «Діскавері» та його команда, що складається з п'яти чоловіків та однієї жінки, успішно приземлилися на космодромі імені Джона Кеннеді на мисі Канаверал у Флориді.

Подорож «Дискавері» до Міжнародної космічної станції, що тривала 13 днів, була його 39-ою та останньою місією, протягом якої на МКС було доставлено робот-гуманоїд та зовнішній вантажний модуль.

«Дискавері» – найстарший космічний корабель НАСА, який використовувався найдовше за всю історію космічних польотів.

Очікується, що його наступним пунктом призначення стане Музей авіації та космонавтики Смітсонівського національного інституту в центрі Вашингтона, чи в його іншому приміщенні неподалік аеропорту Даллес.

«Дискавері» стане першим шатлом НАСА, використання якого завершиться цього року. Два інших - «Ендевор» та «Атлантіс» – ще вийдуть у свій останній політ у космос.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG