Спеціальні потреби

Держдеп США радить американцям відвідувати Україну з підвищеною обережністю


У Державному департаменті США пояснюють таке попередження «злочинністю і громадським неспокоєм» та «підвищеним ризиком» у деяких частинах України


Державний департамент США закликає американців з підвищеною обережністю відвідувати Україну, вказуючи на «злочинність та громадський неспокій» і «підвищений ризик» у деяких районах як на причину такого попередження.

Таке попередження розміщене на сайті державного демпартаменту США.

Втім у Держдепі щодо Криму закликають «туди не їздити» через іноземну окупацію півострова та зловживання з боку окупаційної влади. США також радять американцям не відвідувати східні частини Донецької та Луганської областей, зокрема, не контрольовані урядом райони з уваги на «збройний конфлікт».

У попередженні звертається увагу на часті злочини, скеровані проти іноземців. Демонстрації, які іноді перетворюються у насильство, регулярно відбуваються в Україні, в тому числі у Києві. Політично мотивовані вбивства та вибухи також трапляються.

Держдепартамент відзначає, що уряд США не може надати термінові послуги американським громадянам, які приїжджають до Криму, оскільки американським урядовцям поїздки до Криму заборонені.

У разі якщо всупереч рекомендаціям американці вирішать поїхати в Україну, Держдепартамент закликає їх уникати демонстрацій, стежити за терміновими повідомленнями ЗМІ і міняти плани відповідно до інформації в новинах.

Американців також закликають зберігати пильність в місцях, популярних у громадян західних країн, і підписатися на акаунти Держдепартаменту в Facebook і Twitter.

Дивіться також: У Сенаті обговорили деталі розслідування загадкових атак на американців на Кубі

У Сенаті обговорили деталі розслідування загадкових атак на американців на Кубі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG