Спеціальні потреби

Державний секретар США про Томос: Історичне досягнення на шляху України до майбутнього


Заохочуємо уряд та церковних чиновників просувати толерантність та повагу до свободи членів усіх релігійних громад провадити службу так, як вони самі оберуть

Державний секретар США Майк Помпео привітав Україну з автокефалією Православної церкви. Про це йдеться у заяві Державного департаменту США.

"Оголошення автокефалії для незалежної православної церкви України 6-го січня знаменує історичне досягнення на шляху України до майбутнього. З цієї нагоди США знову заявляють про непохитну підтримку суверенної, незалежної України", - говорить у заяві.

"США підтримують релігійну свободу, включно із свободою релігійних груп здійснювати керівництво справами релігії, відповідно до їх вірувань, без зовнішнього втручання. Ми вітаємо коментарі митрополита Епіфанія, що Українська православна церква відкрита для всіх православних віруючих, та заохочуємо уряд та церковних чиновників просувати толерантність та повагу до свободи членів усіх релігійних громад провадити службу так, як вони самі оберуть", - йдеться у заяві.

Як відомо, Вселенський патріарх Варфоломій 6 січня вручив томос про автокефалію главі Православної церкви України митрополиту Епіфанію.

XS
SM
MD
LG