Спеціальні потреби

США оголосили винагороду в $ 10 млн за інформацію про росіянина Матвєєва 


Міністерство юстиції США оприлюднило два обвинувачення проти Матвєєва у Вашингтоні, Округ Колумбія, та в окрузі Нью-Джерсі. Фото: AP/Jose Luis Magana
Міністерство юстиції США оприлюднило два обвинувачення проти Матвєєва у Вашингтоні, Округ Колумбія, та в окрузі Нью-Джерсі. Фото: AP/Jose Luis Magana

Державний департамент США оголосив винагороду до 10-ти мільйонів доларів за інформацію, яка може сприяти арешту або засудженню російського громадянина Михайла Павловича Матвєєва за кібервимагання. Винагороду оголошено в рамках Програми винагород за транснаціональну організовану злочинність (TOCRP).

Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

“Ми вживаємо цих заходів щодо Матвєєва через його роль в інцидентах з програмами-вимагачами, що націлені на правоохоронні органи США, підприємства та критичну інфраструктуру по всьому світу”, - мовиться у заяві речник Держдепу США Метью Міллера.

За повідомлення Держдепу, Міністерство фінансів США запровадило фінансові санкції щодо Матвєєва, а Міністерство юстиції США оприлюднило два обвинувачення проти Матвєєва у Вашингтоні, Округ Колумбія, та в штаті Нью-Джерсі.

Держдеп нагадує, що кібервимагання має значні та далекосяжні наслідки, зокрема через розголошення конфіденційної інформації або порушення роботи критично важливих служб.

“Росія є безпечним притулком для кіберзлочинців, середовищем, у якому співучасники кібервимагання можуть вільно проводити зловмисні операції проти США, наших партнерів і союзників”, - заявили у Державному департаменті США.

Раніше Голос Америки опублікував інтерв'ю з директором кібербезпеки в Агенції з національної безпеки США Робом Джойсом. За його словами, у США найбільше кіберактивності з боку росіян спостерігається в оборонній промисловості.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

XS
SM
MD
LG