Спеціальні потреби

Посольство США привітало Дениса Шмигаля з призначенням, а експерт назвав його залежним від Зеленського


Посольство США в Україні привітало нового прем'єр-міністра України Шмигаля з призначенням на цю посаду.
"Сподіваємось на тісну співпрацю з ним і його колегами по Кабінету Міністрів", - відзначили у посольстві. У дипломатичному представництві Сполучених Штатів в Україні також подякували Олексію Гончаруку та його команді "за продуктивну співпрацю впродовж останніх 6 місяців задля підтримки партнерства України та США".


Раніше Шмигаля привітав голова Американської торгової палати в Україні Енді Гундер, який відзначив, що знає нового очільника уряду України, як "одного із найбільш дружніх до бізнесу регіональних лідерів".

"Чекаю на продовження спільної роботи з підтримки бізнесу в Україні", - повідомив у Twitter Гундер.

Новий прем'єр-міністр немає значного політичного минулого і, як і Гончарук, він залежатиме від президента Зеленського
Експерт "Польського інституту міжнародних відносин" Даніель Щеліговські

Численні українські ЗМІ, коментуючи призначення Шмигаля, звертають увагу на те, що у минулому він працював у компанії олігарха Ріната Ахметова. Як відзначає ТСН, за словами самого Шмигаля, він особисто не знайомий з Ахметовим, а роботу отримав за відкритим конкурсом.

"Новий прем'єр-міністр немає значного політичного минулого і, як і Гончарук, він залежатиме від президента Зеленського. Важко визначити, чи матиме вплив (і скільки) на нового голову уряду Ахметов", - пише про Шмигаля експерт "Польського інституту міжнародних відносин" Даніель Щеліговські (Daniel Szeligowski).

Дивіться також: Конгрес США: Ми продовжимо бути поруч з хоробрим народом України, та усіма людьми, які люблять свободу

XS
SM
MD
LG